بحث اشتغال در جزیره کیش یکی از شاخه‌های مورد بحث و مهم می‌باشد. مشکلات روحی، معیشتی، اجتماعی، جسمی و درمان از جمله مواردی است که با اشتغال مناسب مرتفع می‌شود و فقدان آن، چالش‌های بسیاری را ایجاد می‌کند.

بنیان‌گذاران یا مالکان کسب‌وکار، مدیرعامل و عوامل اجرایی هر کدام بینشی استراتژیک برای خود دارند و ارزش‌گذاری کسب‌‌وکار را برای تقویت شغل خود، انجام می‌دهند و در پایان به دنبال کارجوی مناسب می‌گردد.

برای حل مشکلات شغلی یک پلتفرم کاریابی به نام دکمه در جزیره کیش ایجاد شده است که نیروهای جویای کار و کارفرمایان جویای نیروی‌کار را به یکدیگر متصل می‌کند و در جهت آشنایی هرچه بیشتر مردم با مشاغل جزیره کیش کمک ویژه‌ای انجام می‌دهد تا به‌ تبع آن مشکلات جزیره نیز حل شود.

بنر-معرفی-پلتفرم-دکمه

این پلتفرم با کمک هوش مصنوعی می‌تواند نسبت به نیاز کارفرما بهترین و مرتبط‌ترین کارجو را به کارفرما نشان دهد و کارفرما از بین تعدادی کارجو که این ابزار قدرتمند از طریق مدل‌های یادگیری ماشین (Machine Learning) و یادگیری عمیق (Deep Learning) به وی معرفی نموده انتخاب بهینه‌ای داشته باشد. همچنین هوش مصنوعی به کارفرمایان کمک خواهد کرد تا در ادامه، سیاست‌های صحیحی را در قبال کارمندان استخدام شده در نظر بگیرند.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 211 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 279 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 275 بازدید
 • هتل‌ها، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید، کلوپ‌های تفریحی، موسسات آموزشی و… در این پلتفرم پروفایل اختصاصی ایجاد کرده و فرصت‌های شغلی مورد نظر خود را خود را ثبت می‌کنند.

  از طرف دیگر کارجویان با ورود و ثبت‌نام، یک پروفایل برای خود ایجاد کرده، رزومه کاری، عکس پروفایل، شماره تماس، ایمیل و توانایی‌های خود را بارگذاری می‌کنند تا کارفرمایان بتوانند نسبت به نیاز خود و با کمک هوش مصنوعی نیروی مناسب خود را پیدا کنند.

   

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش