میلاد مساوات، فارغ التحصیل رشته هوش مصنوعی از دانشگاه هاروارد و مدرس این دوره از سیمنار از کاربردهای مهم این ابزار هوشمند که برخی از فعالان شکبه‌های اجتماعی بدون هیچ پیش آگاهی در این زمینه با آن مواجه می‌شوند خبر داد و گفت: رویکردی که برخی از کشورهای پیشرفته به درک کاملی از آن رسیدن و گامی فراتر از شرایط موجود در دنیای هوش مصنوعی گذاشتند که ما امروز در شبکه های اجتماعی با آن مواجه هستیم.

مساوات در تکمیل سخنان خود، اظهار داشت: سیمنار پیش رو با شش محوریت “باز تعریف پدیده هوش مصنوعی، تقابل بشر و گونه ای جدید از خلقت به نام هوش مصنوعی، شاخه‌های هوش مصنوعی، کاربردهای فراسرگرمی هوش مصنوعی، علوم مورد نیاز جهت ورود به دنیای هوش مصنوعی” را به عنوان مولفه‌های مهم سرفصل‌های این سینار برشمرد.

برگزاری هوش مصنوعی در کیش

وی، با اشاره به اهداف برگزاری این سیمنار، می‌گوید: پس از پایان این سیمنار و علاقمند شدن حداقل 10 نفر از هنرجویان که به صورت خود آموز علاوه بر آغاز مطالعه و کار عملی انجام دهند و در دوره‌های آموزشی موسسه علوم و فنون نیز شرکت کنند به طور حتم در جزیره کیش شاهد تحولی بزرگ در این زمینه خواهیم بود.

میلاد مساوات خاطر نشان کرد: این موسسه با برگزاری سطح بالای دوره‌های زبان آموزی در سطح کشور و با ورود به دنیای تکنولوژی؛ حامی اصلی این سیمنار می‌باشد.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 141 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 113 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 180 بازدید
 • مساوات، بیان داشت: با پیوستن مدارس الغدیر  حدود 1600 دانش‌آموز به این موسسه، تحول بزرگی در حوزه آموزشی جزیره کیش تحقق یافته است.

  قابل ذکر است این دوره‌ها در سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته هوش مصنوعی به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و دریافت مدرک معتبر و قابل استعلام از سایت دانشگاه هاروارد برای ایرانیان فراهم شده است.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  خرید بلیط تفریحات کیش

  تا 100 درصد تخفیف

  کد تخفیف - WLC50
  حالا بخرید
  close-link
  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش