به گزارش کیش مگ، مهدی باوقار زعیمی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بیست و ششمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز با توجه به شعار سال که از سوی رهبرمعظم انقلاب به نام جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شده است، با رونق بیشتر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه جهش تولید در امر مقدس مدرسه‌سازی با مشارکت بالای خیران محقق می‌شود، بیان کرد: مدرسه‌سازی لذت بخش‌ترین کار نیکی است که می‌توان در عرصه تولید علم و دانش در آن مشارکت داشت و این مهم مسئولیتی ملی بوده که هر فردی باید به سهم خود در تحقق آن بکوشد.

مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان با بیان اینکه جامعه خیران مدرسه‌ساز تاکنون زمینه ساز اتفاقات بسیار مهم و با ارزشی در جهت عدالت و گسترش آموزشی در کشور و به تبع آن در استان هرمزگان داشتند، اظهار کرد: کار بزرگ خیران مدرسه‌ساز به‌طور مستقیم به تربیت و پرورش نیروهای نخبه و توانمند استان و کشورمان ارتباط پیدا می‌کند.

باوقار زعیمی، ترویج فرهنگ مشارکت، جذب کمک‌های مالی و معنوی مردم در زمینه مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری و تجلیل از کسانی که مال خود را در راه مدرسه‌سازی صرف می‌کنند را از اهداف جشنواره خیران مدرسه‌ساز عنوان کرد.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 211 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 279 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 275 بازدید
 • وی خاطرنشان کرد: جشنواره بیست و ششم خیران مدرسه ساز در هرمزگان با شعار «خیران پیشران ایران قوی» در محل سالن اجتماعات شرکت گاز بندرعباس و در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ با حضور مسئولان عالی رتبه و خیران نیک اندیش برگزار می‌شود.

  منبع

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش