اسدالله احمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه شیر خشک مورد نیاز در کیش به اندازه کافی در داروخانه‌های جزیره وجود دارد، اظهار کرد: برخی برندهای خاص شیرخشک ممکن در بازه‌های زمانی خاص در داروخانه‌ها یافت نشود که مربوط به میزان تولید خود شرکت است.

وی ادامه داد: هم اکنون کیشوندان با ارائه کد ملی نوزاد می‌توانند شیرخشک مورد نیاز خود را از داروخانه‌های سطح جزیره تامین کنند و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

رییس مرکز بهداشت کیش همچنین در جلسه‌ای که به منظور هم اندیشی در رابطه با جوانی جمعیت و صیانت از خانواده برگزار شده بود، بیان کرد: جوانی جمعیت و صیانت از خانواده را یکی از مهم‌ترین مسائل حال حاضر کشور می‌دانیم؛ فرصت پنجره جمعیتی که در حال حاضر در آن قرار داریم، فرصتی طلایی برای توسعه و پیشرفت کشور است، اما اگر از این فرصت به درستی استفاده نشود، با پیری جمعیت و عواقب منفی آن روبرو خواهیم شد.

وی هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص راهکارهای عملیاتی صیانت از جوانی جمعیت و جلب مشارکت مسوولان و کارشناسان را در اجرای برنامه‌های مربوطه، با اهمیت دانست.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 372 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 205 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 307 بازدید
 • احمدی با تاکید بر ضرورت بررسی علل کاهش نرخ باروری و افزایش سن ازدواج در جامعه گفت: ارائه راهکارهای عملی برای تشویق به فرزندآوری و ازدواج، بررسی موانع موجود در مسیر جوانی جمعیت و صیانت از خانواده، تعیین وظایف و تکالیف دستگاه‌های مختلف در این زمینه، استخراج آمار و اطلاعات مربوط به جوانی جمعیت و صیانت از خانواده، قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بهره بردن از حضور افراد متخصص و صاحب‌نظر در این حوزه برای کمک رسانه به افزایش نرخ باروری در جامعه ضروری است.

  منبع

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  خرید بلیط تفریحات کیش

  تا 100 درصد تخفیف

  کد تخفیف - WLC50
  حالا بخرید
  close-link
  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش