غلامعباس مومنی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار کیش مگ با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی تعداد عمل‌های جراحی بیمارستان تامین اجتماعی هرمزگان، افزود: بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس، به‌عنوان تنها بیمارستان سازمان تامین‌اجتماعی در هرمزگان توانسته با ارائه خدمات گسترده‌ تعداد عمل‌های جراحی خود را به بیش از ۱۰ هزار مورد برساند که این رقم نسبت به سال ۱۴۰۱، افزایش ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد.

وی بیمارستان خلیج‌فارس را با ۲۱۷ تخت فعال، دومین بیمارستان بزرگ شهر بندرعباس برشمرد و بیان کرد: سال ۱۴۰۲ بیش از یک میلیون مراجعه در بخش‌های بستری، سرپایی و پاراکلینیک این بیمارستان ثبت شده که این حجم بالای مراجعه‌کنندگان با رضایت‌مندی ۸۵ درصدی در نظرسنجی ملی سازمان تامین‌ اجتماعی روبرو بوده و این امر نتیجه تلاش و تعهد کارکنان و کادر درمان این مرکز است.

مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان خاطرنشان کرد: این بیمارستان باتوجه به نیازهای روزافزون جامعه، برنامه‌های متنوعی برای افزایش کیفیت و کمیت خدمات درمانی در دست اقدام دارد؛ از جمله این برنامه‌ها می‌توان به افزایش تعداد تخت‌های بستری، به‌روزرسانی تجهیزات پزشکی و افزایش تعداد کادر درمان اشاره کرد.

مومنی تاکید کرد: توجه به نیازهای بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و ارائه خدمات بهینه به آن‌ها از اولویت‌های اصلی سازمان تامین اجتماعی است و بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس به‌عنوان یکی از مراکز اصلی ارائه این خدمات، نقش مهمی در تحقق این اهداف دارد.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 179 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 212 بازدید
 • وی در پایان از تلاش‌های بی‌وقفه کادر درمان و کارکنان بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس قدردانی و اظهار امیدواری کرد؛ با همکاری و هم‌افزایی بیشتر، بتوان خدمات درمانی بهتری به جامعه هرمزگان ارائه داد.

  منبع

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش