به گزارش روز شنبه کیش مگ، رحیم سرهنگی در نشست هم اندیشی و هم افزایی برای نمایشگاه گردشگری کیش با تاکید بر اهمیت این نمایشگاه اظهار کرد: به علت در برگیری صنعت گردشگری در این نمایشگاه، انتظار می‌رود تا بخش خصوصی در برگزاری آن انسجام کافی را داشته باشد.

وی با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد کیش در توسعه صنعت گردشگری حامی بخش خصوصی است، افزود: برای موفقیت در توسعه گردشگری نیازمند همدلی و همکاری تمامی جوامع صنفی و فعالان بخش خصوصی هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نمایشگاه گردشگری کیش را سرآغاز جشنواره تابستان امسال عنوان کرد و ادامه داد: برنامه‌های راهبردی و خلاقانه در راستای رونق پایدار گردشگری این منطقه به ویژه در فصل کم فروغ تابستان در دست اقدام است.

وی بکارگیری اختیارات قانونی بخش دولتی در کنار بهره مندی از ظرفیت، نوآوری و خلاقیت بخش خصوصی را زمینه ساز تحقق توسعه صنعت گردشگری دانست.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 211 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 279 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 275 بازدید
 • سرهنگی با اشاره بر اهمیت استراتژی تبلیغات گردشگری درفضای رقابتی در دنیا، از حضور 20 بلاگر مطرح کشور برای معرفی جاذبه های گردشگری و رویدادهای کیش در قالب این نمایشگاه خبر داد و گفت: با توجه به تغییر ذائقه مخاطبان، باید در زمینه تبلیغات و محتواسازی متفاوت و تخصصی عمل کرد و در همین راستا نیز از تمامی ظرفیت‌های فضای مجازی بهره مند خواهیم شد.

  منبع

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش