در طول سال‌ها، هوش مصنوعی چرخه‌های زیادی از هیاهو را پشت سر گذاشته است. برنامه‌های کاربردی این فناوری هر روز در حال افزایش است و ما تازه شروع به آن کرده‌ایم. حال یکی از جوانان پر تلاش ایرانی با کسب تجارب و پشت سر گذاشتن دوره‌های آموزشی در این رشته‌ی مهم، تدابیری اندیشیده است که با حمایت طرح مرجان و موسسه علوم وفنون در جزیره زیبای کیش برای کیشوندان عزیز، دانشجویان، دانش‌آموزان، صاحبین کسب و کار و… با معرفی هوش مصنوعی وکاربرد آن در هر زمینه و با برگزاری کلاس‌های آموزشی، بتواند نخبه‌هایی برای آینده جزیره کیش آماده کند.

میلاد مساوات فارغ التحصیل رشته کامپیوتر با گرایش برنامه‌نویسی از دانشکده دولتی شهید بابایی قزوین است. در تمام ترم‌های دانشگاهی کم‌سن‌ترین دانشجوی کل دانشگاه بود. ایشان دارای مدرک CS50 از دانشگاه هاروارد هستند. همچنین ایشان مشاور هوش مصنوعی و تحول دیجیتال طرح مرجان هستند.

میلاد مساوات سمینار هوش مصنوعی در کیش

 

در روز جمعه 3 آذر، سمینار هوش مصنوعی فراتر از سرگرمی با حضور مهندس علی سوری، سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش، جناب آقای دکتر حسن علیدادی، کارشناس بازاریابی گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، جناب آقای محمود مساوات، ریاست اداره اموال و دارایی‌های شرکت سرمایه‌گزاری و توسعه کیش، جناب آقای بهرام پورعزت واحد روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش و خانم سمیه شجاعی صاحب امتیاز نشریه اینترنتی کیش مگ برگزار شد. در این سمینار بعد از پخش بخشی از کلام‌الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران، خانم اکبرپور مجری این برنامه به معرفی میلاد مساوات هم بنیان‌گذار انجمن هوش مصنوعی جزیره کیش پرداخت.


ویژه‌های کیش

 • افزودن به علاقه‌مندی 211 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 279 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 275 بازدید
 • میلاد مساوات مشاور هوش مصنوعی

  مساوات در سخنان خود به اهمیت شناخت هوش مصنوعی و کاربردهای آن در علم پزشکی، بازاریابی، ورزش، شهرسازی و… پرداخت. ایشان خاطر نشان کردند که یادگیری این علم از پایه یعنی رشته‌های علوم کامپیوتر، ریاضیات، عصب‌شناسی، برق و… شروع می‌شود. همچنین ایشان خبر برگزاری آموزش این دوره‌ها را با تدریس خود و دیگر اساتید مجرب این حوزه در موسسه آموزشی علوم و فنون دادند و بیان کردند حتی برای نوجوانان نیز از سطح مبتدی تا پیشرفته دوره برگزار خواهد شد.

  ملیکا صراف

  یکی دیگر از سخنرانان این رویداد خانم ملیکا صراف، دانشجوی دکترای نرم‌افزار از دانشگاه علم و صنعت بودند. ایشان هم پیوست سخنان آقای میلاد مساوات از اهمیت شناخت و یادگیری این علم اطلاعاتی را در اختیار شرکت کنندگان در این سمینار گذاشتند. در پایان جناب آقای سوری مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش به اهمیت یادگیری هوش مصنوعی برای کیشوندان علی‌الخصوص نوجوانان و جوانان عزیز جزیره کیش اشاره کردند و در آخر به معرفی سامانه کارت کیشوندی جدید با قابلیت‌های منحصربه‌فرد و مبتنی بر هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های نو ظهور پرداختند.

  مهندس سوری

  در این سمینار بخش پرسش و پاسخ نیز برگزار شد که آیا هوش مصنوعی بر انسان پیروز خواهد شد؟ آیا باید از هوش مصنوعی ترسید؟ آیا انسان و هوش مصنوعی می‌توانند در کنار هم باشند؟ میلاد مساوات با توجه به علم و دانش خود در این زمینه، تک تک به سوالات با توضیحات کامل پاسخ داد. و در پایان نظرسنجی انجام شد که نتیجه این نظر سنجی 4/2 از 5 بود که نشان رضایت شرکت کنندگان از این رویداد را داشت.

  اشتراک گذاری

  مطالب مرتبط

  Leave a comment

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

  ورود / ثبت نام

  close-link
  اخبار کیش