کیش کوین چیست؟

کیش‌کوین چیست؟

کیش‌کوین پاداشیه که کیش‌مگ بابت انجام دادن یه سری کارها به شما میده! این پاداش یه تفاوت بزرگ با پاداش‌های دیگه داره؛ اونم اینه که هر یک کیش‌کوین (فعلا!) معادل 100 تومان پول واقعیه و هر زمان که بخواید می‌تونید اونو نقدش کنید و توی حساب بانکیتون دریافتش کنید!

شما می‌تونید از راه‌های مختلفی که در ادامه میگیم توی پلتفرم کیش‌مگ، کیش‌کوین به دست بیارید و هر زمان که کیش کوین شما به 1000 عدد یعنی معادل 100 هزار تومان رسید در عرض 24 ساعت کاری نقدش کنید.

آگهی‌های نمونه

هر کس از این آگهی‌ها توی کیش‌مگ منتشر کنه، 10 کیش‌کوین پاداش میگیره.

قوانین کسب امتیاز

واقعی بودن
اولین و مهمترین قانون اینه که آگهی شما واقعی و بر اساس دسته‌بندی‌های کیش‌مگ باشه. مثلا می‌تونید آگهی فروش و اجاره ملک درج کنید؛ آگهی استخدام قرار بدید و یا آگهی فروش لوازم دست دوم بذارید و کسب و کار خودتونو معرفی کنید. اگر آگهی غیرواقعی درج کنید، و یک گزارش مبنی بر غیرواقعی بودن آگهیتون ثبت بشه پاداشی بهتون تعلق نمیگیره.
کامل بودن
هر آگهی بسته به دسته‌بندی که داره شامل یک سری اطلاعات مهم هستش. عنوان آگهی، تصویر آگهی، ویژگی‌های آگهی و... که باید همشون تکمیل بشن. توضیحات آگهی شما نباید بیش از حد کوتاه باشه و حداقل باید شامل چند جمله که توضیح کاملی از آگهیتونه بشه. نداشتن یکی از این موارد میتونه منجر به رد شدن آگهیتون بشه.
تکراری نبودن
آگهی شما نباید تکراری باشه. حتی با تغییر عنوان و توضیح و عکس هم نباید یه آگهی تکراری بذارید. در صورتی که آگهی تکراری بذارید و این کار چند بار تکرار بشه حساب کاربری شما مسدود میشه.
شماره موبایل
هر فردی با شماره موبایلش یک بار میتونه توی سایت کیش‌مگ ثبت‌نام و آگهی منتشر کنه. اگر یک نفر با چند تا شماره موبایل ثبت‌نام کنه ربات بر اساس IP متوجه میشه و تمام حساب‌های کاربری برای همیشه مسدود میشه.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
کیش کوین چیست؟

نقد کردن کیش‌کوین

نقد کردن کیش‌کوین توی پلتفرم کیش‌مگ برعکس خیلی از پلتفرم‌های دیگه خیلی ساده‌ست. فقط کافیه اگر حداقل 1000 کیش‌کوین دارید روی دکمه نقد کردن کلیک کنید؛ شماره کارتتون رو وارد کنید، بعد از 24 ساعت کاری پول نقد تو حسابتونه. البته پیشنهاد می‌کنیم به کیش‌کوین‌هاتون به چشم یک سرمایه نگاه کنید چون به زودی قراره سورپرایزهای باحالی برای دارندگان کیش‌کوین داشته باشیم.

قبل از مشاهده این صفحه، ثبت‌نام کن و 50 کیش کوین هدیه بگیر. با مشاهده هر صفحه هم یک کیش کوین دیگه پاداش بگیر.

ورود / ثبت نام

close-link
اخبار کیش